BMW 3 Serie
318i Essential Navi|Clima|Cruise|PDC|Dealer Onderhouden|LM Velgen|N.A.P|APK tot 08-2026
Direct kopen, basisprijs: € 9.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.949,-
LEASEPRIJS: € 163,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.989,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 318i Essential Navi|Clima|Cruise|PDC|Dealer Onderhouden|LM Velgen|N.A.P|APK tot 08-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 9 november 2015 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 211.310 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HJ-710-F |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.400 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- Saphirschwarz
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen voor
- mistlampen voor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- Radio + compact navigatiesysteem 3 serie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio CD speler
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning 2-zone met uitgebreide functionaliteit
- Cruise control inclusief Speed Limit Device en remfunctie
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor verschuifbaar
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Park Distance Control achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- Airco
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Executive pakket
- Lichtmetalen Velgen
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges